Rokowania po wykonywaniu zabiegów koronarografii i angiolastyki

mam 54 lata, na przestrzeni ostatnich dwoch lat mialam 3 koronarografie, kazdorazowo z angioplastyka. pierwszy zabieg - stent w lewej tetnicy 90%, drugi zabieg po 5 m-cach restenoza w 70% i trzeci zabieg w czerwcu br. stent w prawej tetnicy 70%. jakie sa rokowania przy takiej czestotliwosci zabiegow

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością nie są one najlepsze ale warto pamiętać iż te zabiegi mają własnie je poprawić. Stąd też w tej sytuacji nalezy być pod okresową kontrolą kardiologa.