Rokowania przy glejaku mózgu

Mam pytanie do Panstwa i blagam o rade odnosnie glejaka mozgu. Moj tesc lat 60 dowiedzial sie po rezonansie , ze to glejak ktory nie kwalifikuje sie do operacji gdyz jest usytułowany w niedostepnym miejscu. Lekarza beda naswietlali go 5 razy. Jaka jest szansa ze ten rak sie zatrzyma ? Na ile moze sie zatrzymac? I ile lat taki glejak mogl sie tworzyc bo nie bylo absolutnie zadnych objawow, poza teraz naglymi napadam skakania nogi ?Jakie sa wogole rokowania przy zlosliwym glejaku ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie znam dokładnie pacjenta dlatego trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Proszę pytać się lekarza prowadzącego. Nowotwór może się tworzyć latami natomiast objawy pojawiają się późno. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.

Pozdrawiam.

Zbyt wiele pytań i zbyt mało danych by wyczerpująco odpowiedziec, proponuję porozumieć się z lekarzem prowadzacym, który dysponuje całą dokumentacją