Rokowania przy niewydolności serca III stopnia

mam niewydolnos serca 3stopmia wszczepiony kardiowerter z adekwatnymi wyladowaniami czy oprocz lekow cos mi jeszcze moze omoc uszkodzone zastawki wszczepiony kardioerter jest jednojamowy lekarze mysla o wszczepieniu dwujamowego czy to pomoze czuje sie coraz gorzej lek nie pozwala mi normalnie funkcjonowac zucilam palnie ale pociagam sobie eko papierosa mam 59 lat rokowania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Rokowanie powinien określić lekarz prowadzący znający pełną historię choroby oraz aktualny stan pacjenta.