Rokowanie przy raku płaskonabłonkowym nierogowaciejącym inwazyjnym

guz prawej polowy krtani , z przerzutami na węzły tak chłonne, i tak jak podalam wczesniej wynik koncowy badania to: rak płaskonabłonkowy nierogowaciejący inwazycjy G3, (8070/3 T-24100) prosze o dokladne opisanie co to jest i jakie rokowania .... bardzo pilne

CHOROBA JEST POWAŻNA , RAK O WYSOKIM STOPNIU ZŁOŚLIWOŚCI I INWAZYJNOŚCI ! NA TEMAT ROKOWAŃ NIE WYPOWIEM SIĘ BO NIE ZNAM ZAKRESU CHOROBY , ALE SĄ ONE RACZEJ POWAŻNE!!! NIE JEST TO JEDNAKOWOŻ WYROK! PROSZĘ PODDAWAĆ SIĘ WSZYSTKIM PROPONOWANYM FORMOM LECZENIA ONKOLOGICZNEGO , NAJLEPIEJ W OŚRODKU , GDZIE ISTNIEJĄ TZW. KLINIKI NARZĄDOWE , NP. CENTRUM ONKOLOGII W W-WIE ,ZŻ