Romans obcej kobiety z narzeczonym

hej, chciałam się wygadać ale również dostać poradę. jestem z moim narzeczonym prawie 8 miesięcy, mieszkamy ze sobą ( chwilowo u mojej mamy bo przeprowadzka trwa i remont) i jestem w 15 tygodniu ciąży. mam 21 lat on 22 na początku jak to wiadomo w każdym związku było super, lecz po czasie niestety odkryłam, że mój ukochany pisze z jakąś kobietą na fejsie, dymek czatu wyskoczył nie mogłam się powstrzymać a że był w kuchni to wykorzystałam okazje i ... pisali ze sobą długi czas praktycznie odkad

Witam Panią. W sytuacji, w której się Pani znajduje (zainwestowała Pani emocjonalnie w związek, jest Pani w ciąży) myślę, że potrzebuje Pani stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Proszę porozmawiać z narzeczonym, szczerze. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/