Ropa i czarna krew w ranie na stopie

Przebilem noge drutem, nie bylem u lekarza,po paru dniach noga mi spuchla, moczylem w szarym mydle, smarowalem mascia na opuchlizne, moja noga zaczerwieniala, na palcu zrobila mi sie rana, pod noga gdzie mialem przebite zaczela mi sie lac ropa poszlem na pogotowie pan doktor obejrzal noge czyms popryskal, przepisal antybiotyk, na stan zapalny i przeciwbolowy, cos na pryskanie nogi, noga sie zrobila brzydka cialo zaczelo pekac i wylewala sie ropa i czarna krew co mam dalej czy noga sie wyleczy
ponad rok temu

Radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z chirurgiem. Zapewne głęboko, pod skórą po zranieniu powstał ropień, który będzie wymagał ewakuacji czyli nacięcia i sączkowania. Może nawet będzie konieczne wykonanie tego zabiegu w warunkach szpitalnych w znieczuleniu. O wszystkim zadecyduje chirurg po bezpośrednim badaniu.