Ropa i gorączka tydzień po wycięciu wyrostka robaczkowego

Witam. Jestem kobietą i mam 24 lata otóż tydzień temu wycięto mi wyrostek robaczkowy metodą laparoskopowa.Mój problem polega na tym iż z tych ran leci ropa i do tego wieczorami występuje gorączka. Czy to jest prawidłowe? Byłam u lekarza który stwierdził że jest mała infekcja i przepisał antybiotyk.Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Infekcja w ramach pooperacyjnych nie jest prawidłowa i normalna, ale jest częstym powikłaniem tego typu operacji. Proszę brać antybiotyk zgodnie z zaleceniami. Nie zaszkodzi wykonać USG jamy brzusznej. Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Bez zbadania nie jestem w stanie udzielić autorytatywnej odpowiedzi na odległość!!! Może należałoby wykonać badanie usg? PROSZĘ BYĆ POD STAŁĄ KONTROLĄ OPERATORA!!! zż