Ropa i złe gojenie rany po usunięcie nerki

Witam miałem wyciętą lewa nerkę 21.04.15.wszystko ok lecz gojenie rany koszmar.Do dzisiaj miałem już łyżeczkowaną ranę w dwóch miejscach dwa razy, ciągle ropa-zaczerwienienie i ból a na dodatek to (dzikie mięso) lekarz twierdzi czasem tak bywa to normalne.Podczas wizyty w szpitalu dowiedziałem się-uczulenie na klej na opatrunkach- zastąpiono na bandaż.A najważniejsze uczulenie na szwy chirurgiczne szybko mi zdjęto na zewnątrz-a co w środku czy organizm nie wyrzuca je na zew.i dlatego ta ropa?

Nie operowałem , nie badałem Pana teraz- cóż więc mogę powiedzieć na odległość Ka-ce - W-wa??? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! zż