Ropa w strupie po zerwanym paznokciu

witam mialam zerwany paznokiec przez chirurga pojawil sie strup po tygodniu pod strupem pojawila sie ropa ktora wycieka obkladam mascia propolisowa i biotadyna co dalej robic pozdrawiam

Jeśli ropna wydzielina nie ustąpi w przeciągu 2-3 dni (okłady radziłbym wykonywać ze środków odkażających na bazie octenidyny) to trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się z chirurgiem, który wykonywał zabieg. Być może wtedy będzie konieczne włączenie ogólnoustrojowej i miejscowej antybiotykoterapii.