Ropiejące oczko u 3-latki

WITAM SERDECZNIE, mojej córce ktora ma 3lata zaczelo ropiec oko. objawy poprzedzajace ten stan to goraczka i katar... niestety sytuacja jest skomplikowana poniewaz mieszkamy w szkocji a tutejsi lekarze lekcewaza objawy czegokolwiek... wiec zastanawiam sie czy to mozliwe ze moja corka ma zapalenie spojowek? rano budzi sie z zaklejonym okiem, wydzielina jest ropna taka żółtawo zielona bym powiedziala i do tego paskudny przewlekly katar tez zielony:( mam krople vigamox czy moge ich uzyc??? dziekuje

Witam.
Bardzo proszę zakrapiać krople Vigamox 3 x dziennie do obu oczu przez okres 7 - 10 dni. Należy również przemywać brzegi powiek przed każdym zakropieniem - najlepiej gazikiem nasączonym przegotowaną wodą.
Pozdrawiam