Zapytaj lekarza

1 , 0 2 6 , 0 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ropiejące oczko u noworodka

Moj 7 tygodniowy syn ma ropiejace oczko i mala czerwona plamke na powiece. Tutejszy lekarz przepisal kropelki do oczu CHLORAMFENIKOL 0.5 % czy podawanie tych kropli jest bezpieczne? Z gory dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

Witam serdecznie, Przepisane przez lekarza kropelki zawierają antybiotyk, który stosowany w postaci miejscowej jest bezpieczny dla dzieci. Jest to jak najbardziej skuteczny sposób leczenia ropiejących oczu. Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, krople są bezpieczne dla dziecka. Proszę dodatkowo przemywać solą fizjologiczną lub borasolem 2 xdziennie. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy