Ropień na wargach sromowych

robi mi się ropień na wargach sromowych,najpierw jak się myje to czuje zgrubienie potem rośnie i boli ulgę przynosi dzień kiedy pęknie byłam u ginekologa i dermatologa i nikt nie wie co mi jest ,wymaz pobrany z miejsca gdzie robi się ropień nic nie wykazał proszę pomuszcie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisany ropień to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Jeśli zmiana zawsze robi się w tym samym miejscu, być może konieczne będzie leczenie zabiegowe.