Ropień zębowy u 19-latka

Witam, właśnie wróciłem od dentysty. Okazało się, że mam ropień który został usunięty, lecz po nacięciach w dziąśle pani dentystka zakleiła nacięcia niebieską sklejką która miała się trzymać a odpadła od razu po zdjęciu opatrunku. Czy nic się nie stanie? Żadne zakażenie się nie wda w dziurę w dziąśle?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

tak się czasami zdarza - proszę przestrzegać pozostałych zaleceń lekarza a wszystko będzie OK
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Najlepiej będzie jeśli uda się Pan do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę. Niestety nie widzę rany pozabiegowej, nie znam historii oraz nie widzę zdjęcia. Bez takich podstaw nie mogę zagwarantować Panu, że nic się nie stanie.