Ropienie oczu u 20-letniej osoby

Witam od trzech dni zauwazylam ze moje oczy zaczely ropiec, najgorzej jest podczas snu ponieważ gdy wstaje rano musze "odklejac" powieki od siebie, a wczoraj wieczorem wyplynelo mi "bialko" z oka. Czy może to byc cos powaznego?.

Lek. Tomasz Budlewski

byc moze infekcja/cialo obce. proponuję udac sie do lekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.