Ropienie pod zębami i ruchomość po leczeniu

Miałam leczone zęby , usuwane i braki zostały uzupełnione częściową protezą. Zęby się ruszają ,powstają ropienie pod zębami ,proteza nie przylega ,rusza i spada choć jest umocowana na haczykach . Choruję na RZS czy to może być problem wszystkich dolegliwości .Mąż robił protezę u tej samej Pani stomatolog , leczył i ma taki sam problem po tyg.jeden ząb zaczął się ruszać a nie choruje na RZS. Jesteśmy rozczarowani bo 7tyś to nasz koszt a zamiast uśmiechu smutek i rozczarowanie a to lek .roku !

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

proszę skonsultować z problem z periodontologiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Choroby ogólnoustrojowe mają znaczący wpływ na stan całej jamy ustnej.
Powinna Pani wraz z mężem zgłosić się na konsultację do lekarza dentysty specjalizującego się w chorobach przyzębia - periodontolog. Przeprowadzi dokładną diagnostykę i stwierdzi co jest przyczyną Państwa dolegliwości.