Ropienie, swędzenie i nieprzyjemny zapach pępka

Witam. Od 1.5 roku mam problem z pepkiem. Ropieje, swędzi i śmierdzi nasila sie to w cieplejsze dni. Miałam maści o lekarza rodzinnego ale nie pomogły. Co to może być? I do kogo sie z tym udac do chirurga czy dermatologa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nawracające zapalenie w obrębie pępka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.