Ropna wydzielina po operacji usunięcia hemoroidów

Witam! Jestem 4 miesiące po operacji usunięcia hemoroidów. Nie odczuwam żadnego bólu ale mam problem ponieważ kilka razy na dzień mam uczucie jakbym miała biegunkę i natychmiast muszę biec do ubikacji. Wtedy wychodzą ze mnie wiatry i przeważnie sporo krwi z ropa. Lekarz mi powiedział ze mogę tak już mieć i mam brać tabletki na rozwolnienie, ale Czy to normalne? Ostatnio nawet nie poczułam kiedy poleciało mi trochę ropy. Proszę o poradę co robić i czy to mogą być powikłania po hemoroidach EWA

Witam. Opisane objawy z całą pewnością nie są normalne i mogą świadczyć o wytworzeniu okołoodbytniczej przetoki lub zakażeniu. Konieczna jest konsultacja ze specjalistą proktologiem.