Ropna wydzielina po ranie ze szkłem w palcu

Witam ze trzy miesiące temu weszło mi w palca dość głęboko potłuczone szkło po skosie po wyjęciu wydawało mi się że całe wyszło po jakimś czasie zrobiła mi się gulka z ropą ale po wyciśnięciu ropy nada czuję kłucie w palcu do tego stopnia że przeszkadza mi w codziennych czynnościach zwłaszcza przy chwytaniu przedmiotów jeśli palec ma kontakt z czymś twardym czy na lekarza specjalistę nie jest już za póżno jeśli szkło się wrosło w palcu.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowny Panie - w takiej sytuacji, mimo upływu czasu - tylko chirurg może Panu pomóc (tego typu działania, jeżeli ich się ktoś podejmie, są bardzo czasochłonne i ryzykowne)

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.

Witam. Jeśli pozostało ciało obce w ranie i jest infekcja, to jedynym wyjściem jest rewizja rany i usunięcie przyczyny ropienia i dolegliwości.