Ropna wysypka na twarzy i w okolicach intymnych

Mam wysypkę na skórze niedaleko okolic intymnych, twarzy i ud. Krosty przypominają wrzody, są ropne. Czuję swędzenie przy okolicach intymnych. Świąd nasila się w nocy i rano. Mam PCOS i od 2 mies. nie bralam hormonów z powodu krótszej owulacji. Dzień przed wysypką użyłam nieświadomie płynu do mycia, który był przeterminowany ponad 3 lata. Mam też owsiki.W tym samym czasie wzięłam vermox, na 2 dzień miałam objawy. Za 2 razem brania też mam krosty o dużo mniejszym nasileniu. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.