Ropna wysypka w obrębie pach

witam. od jakiegos czasu mam dziwna wysypke pod pacha,ostatnio zrobila mi sie tam rana ktora ropiala. od kilku dni wysypka jest juz na lokciach,na glowie,na dloniach i palcach od gory i od wewnetrznej strony dloni,na udach, strasznie swedzi. czy to moze byc swierzb?

Aleksander Ropielewski

Świerzb nie objawia się wysypką. Nie wiem co może być przycyzną Pani dolegliwości bez oceny zmiany skórnej dlatego zalecam kontakt z lekarzem rodzinnym lub dermatologiem.