Ropne i bolesne krosty na twarzy

Witam, mam 20 lat, od około 4 miesięcy meczę się z ropnymi kostami na twarzy, które są bardzo bolesne i znikają po ok. 2-3 tygodniach. Morfologia i białko Crp w normie. Co może być tego przyczyną? Jakie badania powinnam wykonać?

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po obejrzeniu zmian i ich zbadaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.