Ropne krostki na szczęce u mężczyzny

Mam 30 lat i od paru miesięcy mam wysypke na twarzy tz na szczece mam najwięcej ropnych krostek, jest to bardzo uciążliwe a zwłaszcza w tedy jak chcę się ogolic

Witam,rozumiem ze próbował Pan tzw domowych sposobów i preparatów bez recepty..Sugeruję wizytę u lekarza dermatologa ,który rozpocznie własciwe leczenie Pana zmian skórnych.