Ropne krostki powstałe po goleniu

Witam. Mam 20 lat. Wczoraj pojawił się u mnie problem. Po porannym goleniu wieczorem zauważyłem ropne kosteczki na karku lekko pieką. Moje pytanie to czy te k rosteczki mogą być związane z tym goleniem? Nigdy czegoś takiego nie miałem.

Krostki mogą być związane z goleniem, proszę następnym razem użyć przed i po goleniu płynu Octenisept, albo posmarować miejsce po goleniu żelem z aloesu, maścią Sudocrem albo specjalnym płynem po goleniu. Jeśli problem nadal będzie występował proszę zgłosić się do dermatologa.

Dzień dobry,

Owszem, może mieć to związek z goleniem. Z tego względu warto pamiętać, by często wymieniać maszynkę i stosować odpowiednie kosmetyki do i po goleniu. Oczywiście jeśli ten problem jeszcze pojawi warto udać się do dermatologa.

Pozdrawiam