Ropne krosty na nogach

Od kilku miesiecy pojawiaja mi sie na nogach ropne krosty, które zostawiaja bardzo brzydkie ciemne blizny. Bylam juz u dwóch dermatologów,stwierdzili ze to zapalenie mieszków wlosowych,bralam dwa rodzaje antybiotyków.Nie pomoglo. Mój lekarz rodzinny wypisal mi klindamycyne 600 potem 300, które bralam lacznie przez 3 tygodnie. Pomoglo na jakis czas, jednak po okolo 5 tygodniach dolegliwosci zaczely wracac.Co to moze byc i co mam robic. Bardzo prosze o pomoc bo krosty te powoduja dyskomfort.

Witam skoro dwoch dermatologow potwierdzilo diagnoze to powinna Pani kontynuowac u dermatologa leczenie z reguly takie zmiany wymagaja dluzszej terapii i wspoldzialania z lekarzem prowadzacym leczenie pozdrawiam