Ropne krosty na skórze twarzy, szyi, ramion, klatki piersiowej i brzuchu

Witam. Mam 27 lat i okropne krostki na twarzy. Jest ich bardzo dużo, są czerwone, podchodzą ropą i niektóre (te większe) są bolące. To trwa od około tygodnia. Dzisiaj zauważyłam, że rozsiało mi się to na szyji, ramionach, w okolicach łokci, na klatce piersiowej i brzuchu. Na wizytę u dermatologa muszę jeszcze troche poczekać dlatego proszę o poradę jak można złagodzić ten stan.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Doraźnie proponuje zastosowanie maści Tribiotic.