Ropne krosty pomimo stosowania Axotret

witam, lekarz przepisal axotret, biore ponad miesiac, cały czas wyskakuja pryszcze ropne, kiedy ustąpią? mam srednio nasilony tradzik z licznymi przebarwieniami, pozdrawiam

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Leczenie trądziku jest procesem długotrwałym. Po miesiącu leczenia nie można ocenić jego efektów. proszę uzbroić się w cierpliwość. Polecam serię peelingów karbonowych, mogą one złagodzić dolegliwości i przyspieszyć gojenie się zmian.