Ropne wypryski w okolicy ust i żuchwy

Witam, od mniej więcej dwóch lat mam problem z ropnymi wypryskami w okolicy ust i żuchwy, które pojawiają się na skórze i znikają.Powtarza sie to co dwa tygodnie.Miejsca te sa zaczerwienione i bardzo ciepłe.Stosuje oczywiście róznego rodzaju maseczki i toniki które tylko niestety pomagaja na krótką chwile.Pamiętam także o nawilżaniu cery żeby jej nie wysuszyc , problem jest na tyle irytujący że dostałam od lekarza różne maści , które nie pomogły.Gdzie szukać przyczyny i jakie badaniawykonac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany ropne powinien ocenić specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to wskazanie przyczyny dolegliwości oraz włączenie właściwego leczenia.