Ropne wypryski w okolicy ust i żuchwy
Witam, od mniej więcej dwóch lat mam problem z ropnymi wypryskami w okolicy ust i żuchwy, które pojawiają się na skórze i znikają.Powtarza sie to co dwa tygodnie.Miejsca te sa zaczerwienione i bardzo ciepłe.Stosuje oczywiście róznego rodzaju maseczki i toniki które tylko niestety pomagaja na krótką chwile.Pamiętam także o nawilżaniu cery żeby jej nie wysuszyc , problem jest na tyle irytujący że dostałam od lekarza różne maści , które nie pomogły.Gdzie szukać przyczyny i jakie badaniawykonac?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane zmiany ropne powinien ocenić specjalista dermatolog podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to wskazanie przyczyny dolegliwości oraz włączenie właściwego leczenia.