Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ropne zmiany skórne a Zyrtec

Witam. Mam 26lat.Od 2,3 tygodni w okolicy brody i trochę koło nosa,wysypało mnie.Są to takie bardzo swędzące krosty,które zamieniły sie w pomarańczowe "strupy"trochę sączy się z nich chyba ropa oraz pojedyncze,bolesne wulkany.nie mam pojęcia co to jest.Może alergia,może gronkowiec.Miałam problemy z trądzikiem zawsze,ale tego jeszcze nie.I nie znikają.użyłam zyrtec ucb dla sprawdzenia czy znikną, ale tylko przestalo swedziec i wlasnie pomaranczowe strupy sie zrobily po tym i ropa wyciekała.pomocy
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety