Ropne zmiany w obrębie ud od 4 lat

Od jakiś 4 lat pojawiły mi się dziwne krosty na udach. Najpierw swędzi skóra, kiedy ją drapę pojawiają się małe czerwone plamki. Wypełniają się one wodą, dosyć lepką. Potem Zmieniają się w czerwone ropne krosty. Najgorzej jest jak założę długie spodnie, obojętnie jakiego materiału. Próbowałam smarować rywanolem, woda utlenioną i smarowałam maścią Benzacne. Latem, kiedy nosiłam krótkie spodenki i smarowałam maścią krosty się zagoiły, zostały tylko blizny. Niestety po ok. miesiącu znowu powróciły

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.