Ropniak na migdałkach u 19-latka

Witam nazywam sie Marcel od 2 miesięcy ciągle choruje najpierw miałem Angine potem z 2 tygodnie puźniej Zapalenie płuc po wyleczeniu dokładnym nie dawno miałem przeziębienie a teraz wyskoczyły mi już drugi raz Ropniak ogólnomigdałkowy czy jakoś tak za tym małym języczkiem dokładnie :) boli i nie wiem co mam zrobić ide do lekarza ale czy wycięcie migdałków tu coś pomorze ? bo gardło mnie boli prawie codziennie nawet jak jestem zdrowy no i teraz drugi raz mam ten ropniak prosze o pomoc :)

Milena Lubowicz

Proponuję wykonać wymaz z gardła na posiew, poziom CRP i ASO oraz skonsultować się z laryngologiem.
Pozdrawiam