Ropniak w nadbrzuszu po operacji usunięcia jajnika

31 maja miałam operację usunięcia jajnika , po tygodniu zrobił mi się ropniak w nadbrzuszu , po 3 tyg rana się zasklepiła . Po 2 tygodni zaczęłam odczuwać bóle w podbrzuszu - lekarz je ignorował - po miesiącu zrobił się czop ropny , rozcięli i ropa wypływała około 3 tyg., zasklepiła , po tygodniu znowu się otworzyło w innym miejscu , nie wiem już co mam robić . Lekarz prowadzący zapisuje mi tylko antybiotyki które nic nie pomagają . Proszę o radę

Posiew bakteriologiczny, USG powłok jamy brzusznej ---- antybiotykoterapia celowana. Sprawdzić morfologię, czy nie ma niedokrwistości. Jeśli trzeba to nacinać i drenować aby nie stwarzać beztlenowych warunków.