Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ropnie po usunięciu guzów z jelita grubego

Dzień dobry.Moja siostra lat 67 w lipcu była operowana z powodu guza jelita grubego.Guz został usuniety radykalnie bez wyłonienia stomii.Po 10 dniach była ponownie otwierana z powodu ropnia .Następnie ropnie pojawiły się ok.5 dni po kolejnym otwarciu i płukaniu.W sumie w ciągu 2 miesięcy była operowana 6 razy.Mam wrażenie ,że oddział na którym jest leczona nie radzi sobie.Proszę o podanie kliniki ,w której udzielą jej fachowej pomocy.Jesteśmy zrozpaczeni .
KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu

Badania diagnostyczne w niedokrwieniu kończyn dolnych

Czy wiesz, jak wykryć niedokrwienie nóg? Aby się tego dowiedzieć, obejrzyj nasz film. Lekarz Adam Lewszuk wypowiada się na temat badań diagnostycznych w niedokrwieniu kończyn dolnych.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Jeśli nie macie Państwo zaufania do miejsca gdzie jest leczona Pani siostra proszę poszukać pomocy w dowolnym innym oddziale chirurgicznym.

0

Witam , nie potrafię nic doradzić , w moim przekonaniu , każdy ośrodek jest w stanie udzielić pomocy!!! z.żurawski

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy