Mężczyzna , 23 lata Witam! od11 dni mam problem , mam intensywny ropny wyciek z krwią z penisa opuchnięcie i zaczerwienienie cewki moczowej . Lekarz rodzinny stwierdził ZUM po badaniu moczu. Dostałem 14 tabletek antybiotyku Ciprofloxacin 250 mg co 8 godzinn, który nie pomógł, przy nastepnej wizycie, Lekarz przepisał mi maść Clotrimazol 0,02 g/g Vaginalcreme też nie pomaga. Od wczoraj mam silny ból penisa przy zwodzie. Tydzień wcześniej odbyłem stosunek oralny i analny bez zabezpieczenia. Co to może być? Pozdrawiam!
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Leki – Lekiem określa się każdą substancję wprowadzaną do organizmu w celu uzyskania określonego efektu terapeutycznego lub zapobiegania chorobie. Pojęciem leki określa się zarówno preparaty pochodzenia naturalnego, jak i syntetycznego oraz substancje stosowane w celach diagnostycznych (np.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: