Rowki sklepistości i pozostałe przestrzenie płynów okołomózgowe w granicach normy

Dobry Wieczór jestem po badaniu rezonsem magnetycznym chciałabym zapytać co to znaczy i chciałabym zaznaczyć że jestem po embolizacji tętniaka tętniaka mózgu W lewym jądrze soczewkowatym ognisko ok 7x11mm płynów z rąbkiem gliozy - malacyjne. W podkorowej istocie białej lewej półkuli mózgu kilka (do pieciu) drobnych ognisk hiperintensywnych w sekwencji FLAIR, jak naczyniopochodnych. Rowki sklepistosci i pozostałe przestrzenie płynów okolomozgowe w granicach normy

Musi się Pani zgłosić z wynikiem do lekarza prowadzącego proces diagnostyczno-terapeutyczny.