Rozbieżności pomiędzy wymiarami dziecka w 32 tygodniu ciąży

Witam Jestem w ciąży, obecnie w 35tyg. W 32 tc byłam na USG które wykazało wielkość główki i brzuszka maleństwa na 36 tydzień, natomiast kość udowa na 33. Jakie znaczenie ma taka rozbieżność między wielkościami? Czy może to świadczyć o wcześniejszym porodzie?

Milena Lubowicz

Nie musi to oznaczać nic konkretnego. Być może dziecko ma po prostu krótkie nóżki i nie będzie wysokie. Obwód główki i brzuszka nie muszą wskazywać na wcześniejszy poród. Każde dziecko jest troszkę inne i ma inne proporcje.
Pozdrawiam