Rozbieżności w badaniu ginekologicznym w 40 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 40 t.c., kilkukrotnie podczas ostatnich badań ginekologicznych stwierdzono zgładzoną szyjkę macicy i rozwarcie na palec, podczas ostatniego badania inny lekarz stwierdził, że szyjka jest zamknięta i uformowana. Czy to możliwe? Czy takie rozbieżności w badaniu rozwarcia to norma?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli badania były przeprowadzane w różnym czasie to obraz mógł być zupełnie inny. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.