Rozchwianie psychiczne u 22-latki

Witam. Od kiedy pamiętam, zmagam się z tym problemem, ale nigdy nie traktowałam go poważnie. Do teraz. Mam 22 lata. Jestem rozwiana psychicznie. Mam dwa stany, które raptownie przechodzą miedzy sobą. Jak euforia to do fajerwerków, jak smutek to do łez. Tak bez powodu. Bywa, że do pracy przychodzę zapłakana bądź tak zła, że wystarczy że spojrzę na kogoś to ta osoba juz wie, że ma nie podchodzić, a po jakimś czasie jestem zadowolona jak dziecko. Pozwalacie mi tylko tyle napisać..gadam jak najęta.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się np. w Poradni Zdrowia Psychicznego w swojej okolicy. Pełne rozpoznania i zrozumienie Pani sytuacji przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Sugerowałabym udać się do poradni zdrowia psychicznego lub psychiatry. Lekarz będzie mógł dokonać diagnozy różnicowej i podjąć kroki w kierunku odpowiedniego leczenia farmakologicznego lub terapii. Pozdrawiam