Rozciągliwy śluz a ryzyko ciąży

Witam. Mam pytanie. a mianowicie odstawilam microgynon. ok 12 dni po odst pojawil sie sluz,lepki, rozciagliwy. 20 dni od odst.yla glupia sytuacja. chlopak poprawil swojego czlona(wytr,nie bylo,mogl byc plyn) i dotykal moich posladkow. po ok pol h, myjac sie moglam przeniesc to do srodka. jak duze ryzyko? myłam się od odbytu w strone pochwy. rozciagliwy sluz minal dzien po tym.teraz mam taki kremowy,rozciagliwy,szybko rwacy sie. dzis jest 28 dni od odstawienia. jakie ryzyko ciazy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do specjalisty ginekologa.