Rozcięcie podeszwy stopy

Witam mam 22 lata i dokładnie rok temu rozciąłem sobie podeszwę lewej stopy na szkle. Rana nadawała się do szycia(śródstopie), zaszyto mi to w szpitalu i opatrunki. Rana się zagoiła lecz martwi mnie problem że stopa w tym miejscu jest nadwrażliwa no na ucisk wodę. Tak jak chciałbym odciągnąć duży palec lewej stopy do góry to czuje opory lekkie naprężanie się nerwów czy mięśnia. Wydaje mi się tez ze palec trochę jest spuchnięty. Czy to jest normalne, jeżeli nie to co robić ?

Po tak długim okresie jak rok po urazie takie dolegliwości raczej nie powinny występować. W takim przypadku radziłbym kontrolę najlepiej u ortopedy.