Rozcięcie się skóry na zgięciu palców

Witam, w skutek uderzenia rozciąłem sobie skórę na zgięciu palców wskazującego oraz środkowego, skóra dosłownie zsunęła się z palców i trzeba było szyć, wszystko ładnie się zagoiło, mimo iż było to w miejscu gdzie palec się zgina więc było narażone na ciągłe pękanie. Zrosło się OK, natomiast w skutek tego iż nie ruszałem palcami od miesiąca, nie mogę ich teraz do końca zgiąć w pięść, czy to wina tego że tak długo ich nie zginałem i wróci do normy czy powinienem udać się do specjalisty?

Witam.
Jest to normalne. Proszę regularnie ćwiczyć palce, czyli zginąć i prostować. Z czasem wszystko powinno wrócić do normy. Trzeba jak najszybciej zacząć ćwiczenia, żeby nie doszło do powstania przykurczy. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam , proszę udać sie do specjalisty,gdyż wydaje mi sie , że sprawa wymaga pilnej ,intensywnej rehabilitacji - w przeciwnym razie ograniczenie sprawności może ulec utrwaleniu!!! z.żurawski