Rozczesywanie włosów dziecku

moja córka ma 9 lat ma słabe włosy nie można ich roszczesać a najbardziej to na dole. ,,ja jak samotny tata z mazur 47l

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji córka powinna stosować odżywki do włosów oraz preparaty ułatwiające rozczesanie przeznaczone dola dzieci. Odpowiednie preparaty znajdzie Pan w drogeriach lub aptekach.

Dzień dobry, bardzo pomocne w rozczesaniu włosów u córki mogą być odzywki w sprayu ułatwiające rozczesywanie włosów. Można je zastosować na włosy mokre tuż po ich umyciu lub na włosy suche.

Jeśli chodzi o kwestię słabych włosów- z tym problemem można zgłosić sie do dermatologa dziecięcego lub do trychologa.