Rozdrapanie włókniaka a długi termin oczekiwania do dermatologa

Czy rozdrapanego włókniaka można przemywac wodą utlenioną , aby nie doszło do infekcji ? Termin do dermatologa mam za miesiąc , czy nie jest za późno ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Można zastosować wodę utlenioną na ranę. W przypadku braku możliwości udania się do dermatologa proszę skorzystać z porady dermatologa.