Rozdrapywanie i wyrywanie pieprzyków

Witam.Mam pytanie odnośnie tzw. pieprzykow..otoz pare lat temu rozdrapalam jeden na szyi po ktorym została blizna,dzis na brzuchu pod pueprzykiem rozdrapalam i wyciskalam kolejny,myślałam ze to jakiś pryszcz czy cos,ale po chwili spojrzlalam i dookoła bylo widac, ze to co wyrwalam to czesc pieprzyka.Czy w związku z tym cos mi grozi?jakie mogą byc tego konsekwencje?

Znamiona skóry nie wolno drażnić. Należy je badać dermatoskopowo , a najlepiej wideodermatoskopowo czyli za pomocą dokumentacji fotograficznej dodatkowo 1 raz w roku.
W Pani przypadku skorzystała bym z konsultacji u dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska