Rozdrażnienie, bóle głowy i stres

witam, mój problem polega na tym, że jestem ciągle rozdrażniona, miewam często dość silne bóle głowy, gdy gdzieś jestem poza domem łapie mnie silny stres, lęk, nie umiem sobie z tym poradzić, nawet lekki stres wywołuje u mnie bóle, kołatanie serca, nie umiem normalnie funkcjonować, miałam rok temu badania przeprowadzone , wyniki były raczej w normie. co to może być? jak sobie z tym radzić?

Skoro wyniki wyszły prawidłowo, to następnym krokiem powinna być wizyta u lekarza psychiatry, a w dalszej kolejności psychoterapia. Zachęcam do działania w tym kierunku. Wtedy uzyska Pani odpowiedzi na nurtujące Panią pytania, dylematy, a nawet stworzy sytuację pozwalająca wprowadzić stopniowo jakieś zmiany. Powodzenia.