Rozdrażnienie i agresja po zażyciu amfetaminy

mój problem,brałem amfetaminę od czasu do czasu nigdy nic mi nic nie było aż raz wziełem i cos mi się z mezgiem stał cos si siadło na głowe i mnie trzyma jestem strasznie rozdrażniony spiety agresywny a jednocześnie ztrasznie nie pewny do ludzi mam taki jazdy w głowie ze nie mogę tego wytrzymać ,jestem strasznie pobudzony a jednoczesni nie mam siły psychiznej żeby co kolwiek załatwić i to jest strasznie nienaturalne tak jak by mnie ten narkot dalej trzymał tylko same skutki uboczne,dopisze dalej

Witam, nawet sporadyczne nadużywanie narkotyków może spowodować poważne uszkodzenia w układzie nerwowym, w tym odczuwanie rozdrażnienia, napady złości, agresji. Polecam zgłoszenie się do Poradni Leczenia Uzależnień gdzie otrzyma Pan pomoc.Pozdrawiam.