Rozdrażnienie i mdłości a planowanie ciąży

od około roku w 12-15 dniu cyklu (wtedy kiedy powinna być owulacja) mam mdłości , rozdrażnienie, złe samopoczucie, ból miesi , trądzik się wzmaga.. czy wy tez tak macie ? na forach wypisują ze w dniach owulacji wszystko jest wręcz na odwrót (dobre samopoczucie, poprawa cery etc.) to czy mam owulacje nawet nie wiem , bo boje się iść do lekarza ze stwierdzi mi niepłodność (może to brzmi dziwnie i banalne) , gdyż od 4 lat staramy się z mężem o dziecko i zero rezultatów (Myślicie ze działa tak na mn

Witaj,
zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą w tej kwestii,bo czytając ten list odnosze wrażenie,że niezbyt komfortowo czujesz się w roli kobiety.I że czujesz się w konfrontacji z innymi kobietami inna a nawet gorsza.Odbiera Ci to nawet odwagę pójścia do lekarza.To jest sytuacja braku bezpiecznego oparcia,która może mieć wpływ na twoje życie ,w tym i na problemy z ciążą.
Zachęcam i pozdrawiam.