Rozdrażnienie i wybuchy złości

Witam nie wiem co mam zrobić, od jakiegoś czasu jestem nie do zniesienia. Jestem ciągle rozdrażniona nerwowa,wybucham o byle co,płacze, mam lęki i niepokoje. Zauważyłam również że nie mam chęci do życia. jakby straciło dla mnie sens. jakis czas temu zaczełam zajadać stresy słodyczami a co z tego wynikło moja waga poszło bardzo do góry. Stwierdziłam że nikt mnie nie kocha (tak sobie tłumaczyłam i objadałam sie czym popadło)Nie umiem sobie poradzic sama z sobą i nie chce być takim wrakiem.

Witam,
Opisywane objawy mogą być przejawem wielu jednostek chorobowych. przyczyna może być epizod depresyjny, zaburzenie lękowe lub zaburzenie struktury osobowości. Proponuję wizytę u psychoterapeuty, który zdiagnozuje problem i pomoże ustalić plan działania aby mogła Pani wrócić do dobrej kondycji psychicznej.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Zmiany nastroju zwykle wynikają z jakichś przyczyn i okoliczności. Z Pani postu trudno wnioskować, co mogłoby być ich przyczyną, dlatego sugerowałbym konsultację psychologiczną i zapewne terapię, podczas których mogłaby Pani przyjrzeć się ogólnej jakości Pani życia, zdefiniować powody obniżonego nastroju oraz podjąć próbę zmiany.

Pozdrawiam.

Witam,
portal internetowy ma liczne ograniczenia i nie pozwala na stawianie diagnozy. Ponieważ z Pani opisu wynika, że doświadcza Pani licznych trudności i cierpienia z uwagi na doświadczane objawy dlatego zachęcam Panią do konsultacji z lekarzem psychiatrą. Taki specjalista może postawić stosowną diagnozę oraz wskazać najlepsze leczenie, np. psychoterapię lub psychoterapię wspieraną leczeniem farmakologicznym. Z usług takich specjalistów można skorzystać prywatnie, a także w ramach refundacji NFZ (wówczas należy skierować się do Poradni Zdrowia Psychicznego)
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl

Dzień dobry, pani stan może mieć wiele przyczyn. Czy zawsze tak było, czy zmiana w pani zachowaniu pojawiła się od jakiegoś czasu? Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa w celach diagnozy pani stanu. Następnie omówicie państwo dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.