Rozdrażnienie, ospałość i zmęczenie u 20-latki

Rozdrażnienie, ospałość, zmęczenie Witam! Martwi mnie to wszyscy z mojego otoczenia mówią, że ,,marnie" wyglądam. Mam 19 lat i ważę 49 kg przy wzroście 158cm. Ostatnio jestem ciągle śpiąca, rozdrażniona, ciągle mi zimno, a za chwilę gorąco w dodatku bardzo się pocę nie wykonując żadnego wysiłku (np.siedząc przed komputerem). Robiłam już badania krwi, z których wyszło, że wszystko jest dobrze oprócz białych krwinek(2,6). Co może być przyczyną mojego samopoczucia? Pozdrawiam, Kinga

Jeżeli liczba krwinek białych jest niska, nie można mówić o dobrych wynikach. Trzeba powtórzyć badanie. Jeśli wynik będzie podobny warto skonsultować się z hematologiem. Poza tym: czy było badanie hormonów tarczycy? Wskazana jest też wizyta u ginekologa.