Rozedma płuc a bolesność ramienia

Od pewnego czasu po lewej stronie boli mnie od szyi do ramię wraz z całą ręką aż do palców ręka nie mogę nic długo nosić po tej stronie ,w czasie bólu pojawia się opuchlizna pomiędzy od szyi do ramienia jak mam ubrany biustonosz to w miejscu ramiączka robi się wnęka a reszta jest opuchnięta. Zaznaczam że mam rozedmę płuc z 2 dużymi pęcherzami rozedm-owymi ,nie wiem czy to jest przyczyna bólu tej ręki i tego że nie mogę jej przemęczać oraz to że ona puchnie

Magdalena StusiĹska

W takim przypadku należy udać się do lekarza- zbada Panią i zleci badania i na ich podstawie stwierdzi co jest przyczyną problemu- płuca czy też problem z ramieniem.