Rozedma płuc i palenie papierosów

u mojego meza stwierdzono rozedme płuc mimo staran nie udało mu sie rzucic palenia kaszel sie nasila co zrobic by mu pomoc czy rozedme da sie wyleczyc lub zaleczy jesli tak prosze mi polecic dobrego specjaliste

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W pierwszej kolejności mąż powinien zaprzestać palenia tytoniu. Pomoc specjalisty może okazać się niezbędna. Ponadto mąż powinien być pod kontrolą specjalisty pulmonologa.